Metody na podniesienie pozytywnych wibracji

Metody na podwyższanie pozytywnych wibracji

 Codzienne wpisywanie do dziennika sukcesu swoich sukcesów ostatnich dni, tygodni, miesięcy, lat oraz swoich dóbr materialnych i niematerialnych w celu uświadamiania, przypominania sobie swoich mocnych stron aby móc je wzmacniać.

 Codzienna motywacja w formie wpisywania do dziennika marzeń swoich celów, kroków terminowych i marzeń w celu codziennego kroczenia naprzód, w celu pozbywania się blokujących wierzeń i przekonań a ustanawiania nowych wierzeń i budujących, wspomagających odniesienie sukcesu przekonań, motywowania samego siebie oraz całkowitej jasności najważniejszych celów dziennych i najbliższych kroków. Szczegółwy opis w E-booku Tajemne Ścieżki Sukcesu - http://www.adamlukoschek.eu/sukces

 Regularne wypełnianie arkuszy metody tippinga.

 Częste stosowanie EFT - opukiwanie punktów meridianowych w celu pozbywania się niechcianych emocji oraz związanych z nimi zakłóceń w ciele energetycznym. Bezpłatny e-book: http://www.adamlukoschek.eu/EFT

 Dzienny Power-Trening z wykonaniem ćwiczeń runicznych na odblokowanie napięć w obrębie ramion, karku, szyi i kręgosłupa. Szczegółowy trening - http://www.adamlukoschek.eu/Power-Trening

 Dzienne regularne wyciszanie umysłu i stosowanie technik relaksacyjnych w celu odbudowania napięć, stresu i pośpiechu codziennego np: ćwiczenie relaksacyjne puls-oddech w celu wyciszenia ciała i umysłu opisane na stronie http://www.adamlukoschek.eu/puls-oddech

 Stosowanie ćwiczenia zatrzymania myśli i rozszerzania świadomości wchodząc w tu i teraz czyli lukę pomiędzy myślami pytając siebie po uprzednim wyciszeniu: Jaka będzie moja nastepna myśl? i skupiając uwagę na lukę przed pojawieniem się myśli. Dziennie przez 15 minut zadając pytanie co 10 sekund. Ćwiczenie szczegółowo opiane jest w Prawach Wszechświata http://www.adamlukoschek.eu/Prawa-Wszechswiata

 Nauka, praktykowanie, ćwiczenia, metody i techniki Neuro-Lingwistycznego Programowania czyli NLP.

 Stosowanie ćwiczenia polaryzacji w celu łatwiejszego znalezienia wspólnego punktu widzenia rozmówcy które opisane jest szczegółowo w e-booku Prawa Wszechświata.

 Dzienne medytacje dzwiękowe lub z prowadzeniem słownym lub z wykorzystaniem dudnień różnicowych na nośnikach medialnych.

 Dzienne ćwiczenie ugruntowania 33 - 66 - 99, ćwiczenie znajduje się - http://www.adamlukoschek.eu/cwiczenie-wibracji

 Ćwiczenie techniki otwartego umysłu - ćwiczenie pozytywne nastawienie umysłu - odpowiadanie sobie na 7 pytań i stać się raz za razem coraz bardziej optymistyczną, entuzjastyczną i fascynującą osobowością. http://www.adamlukoschek.eu/pozytywne-nastawienie

 Samoobserwacja która powinna stać się podstawą do samorozwoju oraz częste stosowanie techniki introspekcja która opisana jest w Tajemnych Ścieżkach Sukcesu również aby zauważyć, bardziej uświadomić oraz wzmacniać swoje pozytywne, dobre i mocne cechy charakteru i osobowości.

 Częste powtarzanie słów oczyszczających: kocham cię, przepraszam, wybacz mi proszę, dziękuję - czyli stosowanie metody ho’oponopono

 Kierowanie modlitewnych próśb, poprzez szczerą chęć i autentyczne wyrażenie życzenia do wyższego JA lub bezpośrednio do żródła (Stwórcy - Boga) pamiętając o wyrażeniu wdzięczności i oddaniu w Bogu.

 Uzdrawianie, nauczanie, przekazywanie wiedzy oraz aktywność twórcza np: pisanie książek, fotografia, rzeźbiarstwo i robienie tego, co jest naprawdę ważne lub po prostu to, co kochasz.

 Częte marzenie po uprzednim wyciszeniu ciała i umysłu oraz wizualizacja, wyobrażanie sobie rezultatów, wizji, spełnionych marzeń i celów poprzez zadawanie pytań skierowanych do siebie jak np: Co by było gdybym mogła mieć to wszystko co chcę bez oporów, blokad i ograniczeń wiedząc że napewno mi się uda? oraz: Co by było gdyby to co chcę było właśnie już teraz rzerzywistością. Jak bym się czyła, co bym wtedy robiła, jak bym się ubierała? itd.

 Magia i rytuały, wróżenie z kart anielskich, tarota, kamieni runicznych oraz stosowanie świec, kamieni szlachetnych, amuletów, symboli, talizmanów, kadzidełek zapachowych, wyciszonej muzyki klasycznej i relaksacyjnej.

 Inspiracja do działania i tworzenia poprzez czytanie naprawdę interesujących treści - propozycje książek - http://www.adamlukoschek.eu/ksiazki

 Wspólne rozmowy o Bogu i duchowych prawdach.

 Dzielenie się lub dawanie innym od serca to, co sam posiadasz.

 Bezinteresowne służenie innym, pomaganie innym i zadawanie sobie pytań jak np: w czym mogę teraz pomóc. (Bezinteresowne nie znaczy że nie wolno pobierać wynagrodzenia)

 Głębokie oddychanie - kilka głębokich oddechów dziennie, dotlenianie przy otwartym oknie lub na zewnątrz oraz nauczenie się swobodnego oddychania bez wysiłku.

 Rozśmieszanie, śmiech, uśmiechy, uśmieszki, rozbawienie, radość, wyrażanie uciechy, uciecha.

 Nie kontrolowanie siebie, puszczenie napięcia i pozwolenie sobie np. na: figlowanie, wygłupianie się, bycie niepoważnym lub nie normalnym - 2x 15 min. dziennie / 3 tyg.

 Aktywność fizyczna, aby utrzymać ciało i duszę w równowadze, nagiąć i rozruszać ścięgna oraz mięśnie która nie zajmuje wiele miejsca, wysiłku i czasu.

 Prawdziwa szczera przyjaźń która owocuje w miłości - praktykowana wciąż decyzja bycia wiernym przyjacielem.

 Świadome wypełnianie misji, duchowego celu, wizji, pasji lub po prostu bycie sobą tu i teraz.

 Nauczenie się i praktykowanie opuszczania ciała, świadomego śnienia, stosowanie feng shui, oraz regularna medytacja, jak i metody, ćwiczenia i techniki płynące z nauk duchowych takich jak tantra, zen, tao lub yoga.

 Nauka i praktykowanie sztuki tańca, sztuk walki, samoobrony, języków i wogóle nauka interesujących, praktycznych rzeczy a nawet philozofii. 

Samych sukcesów!

Adam Lukoschek

podpis

Wejdź aby polubić:  www.facebook.com/sukcestrening

baner

comments powered by Disqus
01111bestselerzlotemysli
blockHeaderEditIcon
banernajsekret
blockHeaderEditIcon

Największy sekret David Icke

123001zlotyprogramzlotemysli
blockHeaderEditIcon
22sukces social icons
blockHeaderEditIcon
copyright2
blockHeaderEditIcon

 2000-2017 ' Mezomed ' Adam Lukoschek & Success-Mentoring - worldwide ©

Uzytkownik:
Logowanie
e-mail
*