Jak wiele dobrodziejstw posiadasz, by żyć szczęśliwie?

Jak wiele dobrodziejstw posiadasz, za które możesz żyć szczęśliwie i wdzięcznie?

Czy miałeś już kiedyś takie doświadczenie, kiedy byłeś pozytywny, byłeś świadom swoich sukcesów, które niedawno odniosłeś a sprawy czy nawet konflikty wydawały się małe, niewiele znaczące lub łatwe do rozwiązania?

Zaś, kiedy wstałeś niewłaściwą nogą lub byłeś po prostu czymś znudzony, wiele rzeczy drażniło Cię a sprawy wydawały się wyolbrzymiało trudniejsze do pokonania?

Odpowiedź: To kwestia nauczenia się skupiania uwagi wciąż i wciąż na tej pozytywnej stronie życia. Ćwiczenie: Wejdź: pozytywne nastawienie umysłu.

Jak jeszcze wyrobić w sobie pozytywy nawyk sukcesu po to, aby stać się optymistą na trwałe

Za każdym razem, kiedy załapiesz się na tym, jak Twoje ego, Twój wewnętrzny krytyk lub małpi umysł będzie chciał przekonać Cię jakąś wątpliwością, krytyką, zażaleniem, podważeniem lub wyrzutem, możesz powiedzieć: Dzięki za radę, ale ja chcę jednak…, lub: Okay, słyszałem co powiedziałeś, lecz ja chcę..

Jak jeszcze? Kiedy załapiesz się na paplaninie umysłu, zamknij oczy i policz od 10 do 1 lub weź głęboki wdech i pomyśl jak by to było, gdyby Twoje marzenie było już spełnione. Lub zatrzymaj się na 30 sekund i przypomnij sobie jakieś przyjemne wydarzenie.

1. Zamknij oczy
2. Policz od 10 do 1

1. Weź głęboki wdech
2. Pomyśl o tym jak by to było, gdyby Twoje marzenia były już spełnione

1. Zatrzymaj się w bezruchu
2. Przypomnij sobie sukcesy

Jak usłyszeć wyraźnie swój wewnętrzny dialog, jak zatrzymać myśli wchodząc w lukę pomiędzy jedną myślą a drugą oraz uświadomić sobie skąd pochodzą myśli i kim jesteśmy? Wejdź: http://www.adamlukoschek.eu/swiadomosc

Jeszcze raz. Jest to kwestia trwale skupionej uwagi na pozytywnej stronie życia

Każda strona medalu, domaga się uwagi. Twój umysł domaga się swojego, jeśli to nie Ty decydujesz, czego chcesz i nie skupiasz uwagi na tym, co i dlaczego chcesz, co chcesz, twój umysł upomina się komfortu. Nierzadko upomnienia to, krytyka i wątpliwości.

To Twoje ego, Twój małpi umysł chce przekonać Cię do innej strony medalu należącej do neandertalskiej jego części gdzie jest wygoda, strefa komfortu oraz lęk przed nieznanym czy lęk przed utratą.

Jednak Ty, kiedy wiesz, dlaczego chcesz osiągnąć swoje cele, i chcesz spełnić marzenia i robić to, co kochasz. Ponieważ chcesz być spełnionym, szczęśliwym, usatysfakcjonowanym, że wykorzystujesz w pełni Twój nieograniczony potencjał. Chcesz przekazać wiedzę, chcesz pomóc, nauczyć kogoś by był również szczęśliwy. Chcesz zobaczyć jak z Twoją pomocą ktoś płacze ze szczęścia. Chcesz wiedzieć, że dzięki Tobie ten świat stał się choćby troszeczkę lepszym miejscem, niż był, zanim postawiłeś na nim nogę.

Skupiasz uwagę na pozytywnej stronie życia i robisz to, jak często tylko możliwe. Pracuj nad sobą i nie poddawaj się. Niech niektóre techniki staną się Twoim nawykiem i wprowadzaj wiedzę otrzymaną w praktykę. Zacznij stosować wiedzę, która dociera do Ciebie.   

Zauważaj wszelkie błogosławieństwa, które są Twoim udziałem, zawsze, wszędzie i codziennie. Codziennie zdarzają się cuda i to nie jest oczywiste, że posiadasz tak wiele miłości i dóbr, których być może nie jesteś wszystkich świadomy.

Podziwiaj cuda natury

Podziwiaj. Jedną z uniwersalnych praw wszechświata jest wieczne oczyszczenie. To odnawialne pole wszystkiego, co jest, wciąż się oczyszcza, regeneruje i odmładza. Jest w Tobie, a świadczy o tym fakt, że goją się rany. Podziwiaj i bądź wdzięczny za wszystko a uruchomisz nieograniczoną obfitość.

Kiedy koncentrujesz się trwale na pozytywnej stronie życia, odzyskujesz W ten sposób wgląd i możesz wykorzystywać szanse. Staniesz się człowiekiem czynu. Będziesz wiedzieć, co robić i kiedy. Będziesz zawsze we właściwym czasie i miejscu.

A to wszystko za sprawą decyzji, postanowienia czy deklaracji:

że będziesz od teraz zawsze skupiał się na dobroci i miłości tego świata. Jest inna strona, owszem, lecz nie ma na mnie wpływu. Od teraz będę skupiał się na miłości i rzeczach, które wspierają mój sukces oraz podtrzymują wartości, jak wiara, wolność, pokój, miłość i będę ćwiczył oddanie, życzliwość, wyrozumiałość, kulturę, pokorę, umiarkowanie, oszczędność, skromność oraz estetykę.

Od teraz będę ćwiczył bycie coraz to lepszym człowiekiem.

Podpis

Adam Lukoschek.

comments powered by Disqus
01111bestselerzlotemysli
blockHeaderEditIcon
banernajsekret
blockHeaderEditIcon

Największy sekret David Icke

123001zlotyprogramzlotemysli
blockHeaderEditIcon
22sukces social icons
blockHeaderEditIcon
copyright2
blockHeaderEditIcon

 2000-2017 ' Mezomed ' Adam Lukoschek & Success-Mentoring - worldwide ©

Uzytkownik:
Logowanie
e-mail
*