*

Darmowy Raport: Medycyna alternatywna - leczenie 90-iu% przypadków, dolegliwości, objawów i chorób sięgając na sam przyczynowy podkład energetyczny.

Zrób to sam/a w domu. Raport: Instrukcja samoleczenia i uzdrawianie swojego życia (znajomość EFT wymagana)

darmowa instrukcja jak wykonywać EFT: Samoleczenie

Jak wykonywać na sobie samoleczenie?

W tym raporcie za kurtyną dowiesz się, jak stosować samouzdrawianie na co dzień w praktyce.

W raporcie pokaże Tobie w kilku zdaniach na dwóch stronach szczegółową instrukcję jak w 15 minut, możesz uwolnic się od niechcianych blokad i emocji przywracając równowagę organizmu czyli homeostazę.

Możesz dowiedzieć się i zobaczyć z tego raportu, w jaki sposób najszybciej i trwale oczyśćić energie wokół siebie.

Ten Raport jest najprostszą i nakszybszą metodą aby dowiedzieć się i zobaczyć jak to wygląda w praktyce.

Wykreowanie lub przywrócenie homeostazy organizmu czyli względnie pełnego zdrowia jest łatwą sprawą dla techniki opukiwania meridianowego EFT. Opukujemy objawy i choroba znika.

Jednak prawdziwa przyczyna chorób leży głębiej. Jest to lęk i przekonanie razem zakorzenione w podświadomośći pacjenta.

To wzorce wyuczone we wczesnych lat dzieciństwa i składają się ogólnie na nie skrzywdzone dziecko i zbuntowany nastolatek jako nosiciele tych lęków i przekonań.

W tych okresach życia, najwięcej z traum powstałych wskutek trudnych sytuacji doświadczonych zostało ukryte i zgłębione do podświadomości.

Choć opukanie problemu objawowego sięga do podświadomości, należy spojrzeć na całość i dopasowywać dokładniejsze opukiwanie. Musimy sięgnąć głębiej do samych przyczyn złożonych tych najważniejszych chwastów z dzieciństwa.

Dlatego pacjent powinien mieć przekazaną technikę opukiwania meridianowego EFT zalecone do samopomocy w domu, aby mógł kontynuować leczenie i zmianę swojego oprogramowania mianem skrzywdzonego dziecka, czyli swojego mindsetu.

Jak dotrzec do tych najgłębszych obszarów aby je uzdrowić i uzyskać o wiele stabilniejszą homeostazę niż na kilku sesjach z terapeutą:

ebook samouzdrawianie

** Wystarczy że wpiszesz poniżej swoje imię i email, potwierdzisz rejestrację i już raport jest Twój, możesz zacząć samouzdrowienie swojego życia. Twoje dane u nas są bezpieczne. Zaufając powierszając nam swoje dane wyrazasz zgodę na sukces trening newsletter, będziesz co jakiś czas informowany o nowościach. W kazdej chwili możesz zrezygnować z newletter.

101facebookseite
blockHeaderEditIcon
22sukces social icons
blockHeaderEditIcon
copyright2
blockHeaderEditIcon

 2000-2017 ' Mezomed ' Adam Lukoschek & Success-Mentoring - worldwide ©

XOOPS__USERNAME
Logowanie
e-mail