5 Minutowe Uzdrawianie

Utrzymaj Świadomość Pure Hearth Healing

Świadomość JA

Usiądź wygodnie, Zamknij oczy Bez Wysiłku. Weź głęboki wdech, i jeszcze jeden. Połóż ( ‘niewinnie’ - w miarowym tempie obserwując co się będzie dziać, lekko i bez nacisku i bez wysiłku), dowolny palec dowolnej dłoni, na czole.

Później Możesz Wybrać Dowolne miejsce oraz nawet całą dłoń, Jednak z początku sugeruję pomiędzy brwiami oraz palec wskazujący jako najprostsze, najbradziej kojarzone miejsce z praktyką medytacyjną.

Uświadom sobie teraz: temperaturę, dotyk, wilgoć dotyku, nacisk, napięcie, wszystko co możesz Uświadomić sobie skupiając się na Miejscu pod opuszkiem paluszka. (Bądź Świadom miejsca pomiędzy twoim palcem a miejscem na czole, pomiędzy brwiami). Bądź teraz Świadom - co dzieje się w tym Miejscu i utrzymaj Delikatną uwagę przez 5 Minut w ten sposób. Mozesz oczekiwać zmiany stanu świadomości. wypatruj aż Pojawi się Bezruch/ Błogostan/ spokój czy NIC się nie pojawi, Może znikną myśli. Dalej, tylko patrz na to, co jest. Utrzymuj Delikatny Dotyk pomiędzy Brwiami jak i Świadomość Stanu Świadomości czy odmiennego uczucia, wewnętrznego spokoju jak długo potrzeba. Będziesz wiedzieć kiedy przestać.

Głębokie uzdrowienie

kiedy już masz wprawę, zastosuj 5 minutowe ćwiczenie z intencją odzyskiwania mocy. z drugim palcem drugiej dłoni. (Możliwe Intencje to Uzdrowienie, ukojenie Bólu, Zniwelowanie Depresji, Ujawnienie Przekonania itp.). Jeśli wykonujesz 5 minutowe uzdrowienie na sobie lub na kliencie z Intencją, Powiadom Klienta Przed Przystąpieniem do Ćwiczenia.

Gdyż Świadomość właściwie najlepiej wie co potrzebujesz lub co potrzebuje twój klient, możesz oczywiście wykonywać Uzdrawianie bez intencji. Zastosuj tę samą procedurę. na początku utrzymaj świadomość przez 1 Minutę prawej dłoni na prawym policzku, następnie tak samo zrób palcem lewej dłoni na lewym policzku (Policzek to przykład) i utrzymaj świadomość lewego Delikatnego dotyku opuszka z policzkiem Przez kolejną Minutę.

Teraz miej świadomość obu opuszków naraz w tym samym czasie Przez ok. Minutę. poczekaj na spokój, rozluźnienie, ciepło, bezruch czy ogarniająca uzdrawiająca fala miłości i błogiego spokoju. może to być dowolna zmiana w świadomości oraz samopoczucie które jest wyraźnie kojące dla ciebie a które pojawi się przy ćwiczeniu. Utrzymuj świadomość teraz na tym uczyciu. 5 minut. Dla głębszego uzdrowienia od 5 do 15 minut. Długość czasu wpływa na bardziej intensywne zmiany. Klienci którzy wymagają dłużej (Np. Większe sprawy zdrowotne) przy 30 - 45 Minutowym uzdrawianiu przez kilka dni w ciągu kilku tygodni, upewnij się, że odpoczywają i mogą wyspać bezpośrednio po sesjach.

Uzdrawianie

Kiedy już przez 2 tygodnie Wykonujesz codziennie na sobie lub u bliskich, znajomych i masz troszkę wprawy w uzdrawianiu, możesz zastosować celową intencję uzdrawiania.

pamiętaj, aby Twój klient przed przystąpieniem do uzdrawiania usiadł, najlepiej wygodnie, na fotelu i aby wachanie ciała które Może wystąpić u Klienta, było ustabilizowane. upewnij się, że osoba otrzymująca uzdrawianie, Może odpocząć po ćwiczeniu conajmniej od 10 minut do 2 godzin. Sen oczywiście najlepiej zadziała na efekt uzdrawiający po twoim uzdrawianiu.

Jeśli jesteś praktykującym na sobie tylko/czy/oraz Praktykiem pomagając innym, pamiętaj aby wykonywać ćwiczenia conajmniej 1 raz dziennie. 5 minut dziennie przez nawet kilka miesięcy, Może okazać się niezbędne, aby ustanowić Nawyk uzdrawiania i zacząć Świadomie Utrzymywać Świadomość JA. Oczywiście to zależy na jakim etapie przebywa twoja wyższa jaźń w twojej wewnętrznej duchowej podróży do Świadomości JA.

Zasady:

Dziennie conajmniej 5 minut konsekwentnej medytacji

Dzienna kontynuacja da Tobie najwięcej korzyści.

Im mniej wysiłku tym lepiej

Najlepsza zamiast wysiłku to Delikatna niewinność w spostrzeganiu Nic jako Nic to Stan/Szlachetne Uczucie/Spokój/Bezruch czy Błogostan wewnętrznego spokoju

Brak Dotyku lub Delikatny Dotyk Wystarczy. Wystarczy właściwie Bycie Świadomym Dowolnego miejsca/bólu/emocji/przekonania itd.

Uzdrawianie na odległość to po prostu wyobrażenie osoby otrzymującej i wykonanie Ćwiczenia w wyobraźni.

Możesz wykonać Ćwiczenie na wszystkim. Przedmiotach, zwierzętach, jedzeniu itd.

jedzenie po 5 minutach odzyskania mocy staje się pełniejsze w smaku. Można również wydac dowolne intencje jak np. usunięcie maszynowej energii z paczkowanego soku i przywrócenie naturalnych składników.

Na początek zamknięcie oczu może okazać się potrzebne przy wykonywaniu.

Świadomość JA, to odmienny stan Świadomości. Najczęściej wewnętrznego Spokoju, Błogiej Akceptacji i Miłości. Kiedy jesteś w pełni Świadom Siebie. To Stan Oświecenia. Nie zmieni się nic wielce na zewnątrz. Będziesz po prostu bardziej świadomy i odporny na emocjonalne burze, przeciwności które niesie życie. Będziesz czerpać korzyści ze Świadomości Ja. A im dłużej będziesz wykonywać 5 minutowe uzdrawianie tym więcej. Pamiętaj. Pełne uzdrowienie, to w pełni wykorzystywanie nieograniczonego potencjału który może jeszcze narazie tylko drzemie w tobie.

5 minutowe uzdrawianie emocji

Jeśli czujesz niechcianą emocję, ból, żal, winę gniew, złość, beznadziejność, osłabienie cokolwiek, Wejdź w nią, poczuj ją i patrz na nią tak długo jak zmienia się, następnie patrz dalej jak się zmienia, kontynuuj patrzenie na emocję, aż zmieni się w Świadomość wewnętrznego spokoju. Kontynuuj, utrzymuj uwagę, delikatnie i niewinnie, na odmniennym stanie świadomości przez 5 minut. jak się czujesz.

Adam Lukoschek

01111bestselerzlotemysli
blockHeaderEditIcon
banernajsekret
blockHeaderEditIcon

Największy sekret David Icke

123001zlotyprogramzlotemysli
blockHeaderEditIcon
22sukces social icons
blockHeaderEditIcon
copyright2
blockHeaderEditIcon

 2000-2017 ' Mezomed ' Adam Lukoschek & Success-Mentoring - worldwide ©

Uzytkownik:
Logowanie
e-mail
*