5 kluczowych kroków aby uwolnić potencjał działania mimo hamującego uczucia wątpliwości i zmartwień bazujących na leku!

Jak poskromić Kobrę (hamujący lęk) i działać mimo to! Jak pominąć skutecznie blokadę lęku i robić coś co będzie sprzyjało sukcesie i pozwoli na prawdziwy rozwój!

Jak żyć tak, aby nic nie blokowało sięgnięcia po to co Ci się należy! Jak odważnie podejmować próby w kierunku sukcesu oraz nie bać nieznanego!

“Dzięki temu że jesteś, nie czuję się tak samotny. Jestem niedaleko i pisze sobie. Ty czuwasz ja czuwam. Mimo to, czekamy aż będzie dobrze. Nie jestem sam. Jest więcej osób które czuwają.” -Adam Lukoschek

“Samotność jest stara. Zawiera tęsknotę w sobie. Potrafi ulżyć, gdy się jej dopuszczamy. Kiedy się z nią godzimy. Przechodzimy przez nią. Otwieramy wtedy przestrzeń. Dla bardziej wolnego myślenia. Bardziej swobodnego.” -Adam Lukoschek

“Boimy się, ale patrzymy w jej oczy, mimo to. Wtedy stajemy się wolni. Z większą ulgą. Mamy wtedy tylko siebie. I to wystarczy. Nie trzeba nic więcej. Mamy siebie. Siebie samego. Mamy wszystko. W sobie, ze sobą. Przy sobie.” -Adam Lukoschek

Jestesmy przecież duszą, ktora potrafi bez ograniczeń.

Wygody, należą do ciała a lęki do umysłu. Co zrobić, aby żyć wedle duszy?

Nieco odwagi w nieznane, czyli działania mimo lęku. Nieco gotowości znoszenia bólu, czyli porzucenia wygód.

Móc następnie rozejrzeć się dookoła. Zbadać możliwości, zasoby.

Porozrzucać odpowiednie pytania, czego chcemy, a co nam w tym przeszkadza.

Co nieco, pracy nad postojem, nad przepaścią i zastanowienia się dokąd, co jest w zasięgu ręki, dlaczego nie podjąłem się jeszcze tego kroku?

Dlaczego popadamy w paraliżujące lęki i hamulce. Czego się boimy skoro wszystko jest w zasięgu ręki Czy wiemy co chcemy? Medytacja?

Powiem, nadal i wciąż jeszcze to sugestie podświadomości, co dzienne programowanie, modelują naj skuteczniej i stawiają podwaliny, fundament na którym budujemy następnie naszą rzeczywistość, doświadczenia tak, przyszłość.

To częste powtarzanie jest kluczem. W końcu uwierzymy, że też jesteśmy bardziej zdolni do więcej, większych osiągnięć, niż kiedy godzimy się na mało.

Każdy może.

Dzisiaj właściwe mamy nieograniczone możliwości dochodzenia do majątku czy sukcesu finansowego.

To nie kraj odpowiada, w którym żyjemy, ani system czy polityka finansowa itd. To brak wiary w swoje możliwości, umiejętności i zdolności.

Sugerowanie sobie może okazać się jedyną drogą dojścia do określonych rzeczy w tym cele marzenia, upragniona wolność i swoboda finansowa.

Po drodze zrozumienie będzie konieczne dlaczego tak się dzieje że godzimy się na mniej mimo że są przed nami drogi i to szeroko otwarte.

Dlatego też modelowanie będzie znacznie istotniejsze, nawet niezbędne o ile chcemy dojść do majątku czy wolności finansowej żyjąc takim życiem jakim chcemy.

Dla Twojego sukcesu!

podpis

Adam J.Lukoschek

01111bestselerzlotemysli
blockHeaderEditIcon
banernajsekret
blockHeaderEditIcon

Największy sekret David Icke

123001zlotyprogramzlotemysli
blockHeaderEditIcon
22sukces social icons
blockHeaderEditIcon
copyright2
blockHeaderEditIcon

 2000-2017 ' Mezomed ' Adam Lukoschek & Success-Mentoring - worldwide ©

Uzytkownik:
Logowanie
e-mail
*