*
02logosukcestrentop
blockHeaderEditIcon
Adam Lukoschek - Sukces-Trening
Language selector
blockHeaderEditIcon
01ebook-pl
blockHeaderEditIcon
Tss
Email

Lista Nawyków Sukcesu

Kup system 365 newsletter, dzienne przypomnienia, i pobierz bezpłatny Raport Lista Nawyków Sukcesu! Zabłyśnij nieprzyzwoitą przewagą duchowej i finansowej inteligencji. Dokładnie tak samo, jak robią to ludzie bogaci!

Pasja, spełnienie zawodowe, spokój ducha. Szczęśliwe życie rodzinne i wolność finansowa. O co tu chodzi w tym wszystkim? Jak odnieść sukces i spełnić marzenia? Dzisiaj to już tylko odrobina właściwej wiedzy. Co? Dlaczego? Jak?

 Nie ucz się zbędnego a nawet rzekomo 'niezbędnych' rzeczy. Ktoś inny poszedł w odpowiednim kierunku i udało się. Jak to możliwe? Nie ucz się zawiłych teorii komplikując w nieskończoność. Co chcę? Jak mogę to mieć? Zapytaj kogoś kto już dokonał tego samego.

Tylko konkrety i zero bla bla bla. Jak wziąć się w garść bez wysiłku, chwytając jedną dłonią za własną głowę i wyciągnąć z pośrodku głębin bez nurtu i brzegu na włąściwą drogę zrozumienia. Zrób to teraz. Wyślij imię. Wpisz email i przyciśnij na samym dole:

** Polityka prywatności - twoje dane nie są udostępniane i bezpieczne. Ale będziesz mógł decydować się potem dowolnym listem na bieżąco o jednoznacznym jednorazowym wypisie

* wymagane

 "Gdybym nie ta wiedza i te techniki samouzdrawiania, prawdopodobnie już by mnie tu nie było.

 Kim jestem i co robię

 Witaj, nazywam się Adam Lukoschek. 

Wykształciłem się na terapeutę i być może mogę stać się Twoim coachem kryzysowym.

Piszę książki o metodach oczyszczania emocjonalnego, artykuły, blog i poezję, a na autorskim tym serwisie już od 2004 r. Jedną z publikacji znajdziesz przykładowo tu: www.adamlukoschek.eu/wtajemniczenie

Robię to, aby pomagać, wspierać, nauczać i udostępniać wiedzę. Ułatwić dalszy rozwój lub służyć tym, którzy chcą się dowiedzieć. Jeśli chcesz aktywniej rozwijać się, rozszerzać swą świadomość oraz poprawić jakość swojego życia i służyć innym. 

Dla tych, którzy chcą więcej niż tylko przeciętności, oraz którzy potrzebują wsparcia w sytuacjach kryzysowych. Np. stres wypalenia, brak woli, etat. 

Moja historia w skrócie

Przeprowadzka

Przyjechałem do Niemiec  w ciągu 12 lat.

Jako 15 latek ukończyłem tam szkołę potem szkoląc na technika dentystycznego. 

Jako 19 latek. Nie szczególnie językiem niemieckim jednak udało mi się zakończyć.

Był to sukces i dla mnie, takie nieco większe osiągnięcia niż zwykle co rzadko kto miewa w mojej sytuacji. 

7 lat póżniej miał kilkaczterocyfrowe walutowe zarobki, gdzie wypłata na start dla 19 nastolatka to powód do dumy.

Sukces i utrata sukcesu

W tym nastoletnim wieku, doświadczyłem sporo naraz, a maraton sukcesu wymagał swego.

Moralność dorosłości i przeprowadzki a było mnie stać na wszystko. Dojrzewanie i wczesne lekcje trudnych sytuacji do rozwiązania.

Wszystko razem na życie imprezowe. 

20 lat wstecz konsekwencje życia na 100% to nieuchronnie wyzwolenie zaburzenia.

Innymi słowy zaburzenia.

Wielomiesięczny stan rekonwalenscencji i asekuracji dał popalić jak i fundował znamienne lekcje.

Dzięki waleczności w samoleczeniu z niejakoto traum, pomagam innym i dzięki czemu doświadczam wiele wspaniałości, za które wdzięczność pozwala utrzymać kąt nasycenia a uzdrawianie kwitnie wciąż ze spektakularnymi efektami.

Wiedza i techniki samoleczenia

To właśnie dzięki tej wiedzi i metodom samopomocy po które sięgasz u mnie."

Dla Twojej wolności,

podpis

Adam Lukoschek

Twój kryzysowy Coach (Sesje)

Odpowiedz sobie na kilka ważnych pytań

Jeśli Twoja odpowiedz, na którekolwiek z poniższych pytań, brzmi TAK! to System permanentnych przypomnień Lista Nawyków i wiedza zawarta w raportach jest odpowiednia dla Ciebie!

Cierpisz na brak dobrego samopoczucia i brak radości w życiu?

Cierpisz na brak czasu, frustrację i ciągłe narzekanie?

Cierpisz na brak weny? Jesteś całymi dniami zmartwiony, czas umyka Ci z pod dłoni, a czujesz, że mógł być więcej, mógł byś się zająć czymś, na czym Ci bardzo zależy, ale czas nie pozwala Ci na to?

Masz dość pracy na etacie, która trzyma Cię w pogoni za finansami, a codzienność jest szara i trudna?

Ciężko jest Ci wstać z łóżka, i zacząć dzień, nie mówiąc już o tym, że masz brak zapału do robienia czegokolwiek?

Nie cieszysz się życiem, tylko wegetujesz z dnia na dzień, aby jakoś przejść z jednego do kolejnego?

A finansowo zawsze masz problemy, i ledwo wiążesz koniec z końcem?

Masz czasami depresje i gonitwę myśli, a nauka idzie Ci ciężko i cierpisz na brak koncentracji?

Cierpisz na przewlekłe zmęczenie i fizyczne oraz mentalne wyczerpanie - bourn out?

Wciąż zapadasz nawet na infekcje, lub zawsze masz jakiś powód aby nie zabrać się do pracy?

Zwlekasz a wieloma rzeczami, a taka prokrastynacja, powoduje w Tobie frustrację, otępienie i osłabienie?

Jesteś nieśmiały, i nie masz odwagi podjąć kroków. aby sięgnąć po to, co chcesz, czego pragniesz, a co Ci się należy i na co zasługujesz?

Email System 365

Przez 365 dni bądź pozytywnie zainspirowany, do działania, od samego ranka, poprzez przypominające emaile ze wskazówkami!

Emaile będą Cię motywować, inspirować, przypominać kim jesteś, do czego jesteś zdolny, co potrafisz, co jest ważne. Przypomną ci co dalej. Co trzeba. Jak. Dlaczego. Co najważniejsze! Będą nastawiać ciepozytywnie i wywołają zapał do działania, sprawią po jakimś czasie odpowiedni stan medytacyjny i dodają energii na długą mete.

Jeśli chcesz by przypominać Ci codziennie o pozytywnym działaniu i nastawieniu oraz konkretnym działaniu zakup je, a otrzymasz dodatkowo oczywiście darmowy raport Lista Nawyków Sukcesu ale i Wtajemniczenie w prezencie.  System 365 nie jest darmowy.

Pomyśl, ile może spowodować pozytywnych zmian pojedynczy nawet email który pokaże ci i przypomni o pozytywnym działaniu bez bla bla. Zawiera odpowiednią dodatkowo dawkę inspiracji i wskazówki co jak i którędy. Przez 365 dni będziesz wiedział codziennie co!

Zacznij dzień od pozytywnego działania. Pokaże ci przypomni ci zmotywuje nastawi i zainspiruje. Zrób to dla siebie.., a zauważysz, że w Twoim życiu będzie się działo!

Dzienne przypominanie to sekret sukcesu. System reminder. Niezbędnik odpowiednio nastawiony i naładowany pozytywnymi poradami jak, dlaczego którędy co! i zawarta w emailach wiedza dodatnio cie zainspiruje na reszte dnia.

Zrób co email ci każe przeczytaj intencje na cały dzień i co masz robić., sam wiesz jak po jakimś takim czasie pozytywnego działania co się dzieje, jak dokonuje się sprzyjająca błogosławiona transformacja będziesz po prostu zdolny sdo ukcesu. Będziesz łatwiej odnosił je. Osiągał cele. Staniesz się szczęsliwy

Lista Nawyków Sukcesu

Lista nawyków sukcesu

Co robią bogaci? ebook

Najważniejszymi elementami osiągania sukcesu w życiu i zarazem świadomością bogatych, szczęśliwych ludzi sukcesu, którzy mają duże sukcesy i osiągnięcia już za sobą, są te trzy:

1. Jasno sprecyzowany cel i dokładna sprecyzowana świadomość tego, gdzie chcesz się znaleźć, za kilka miesięcy i kilka lat.

Bogaci ludzie sukcesu dokładnie wiedzą czego chcą i nie zmieniają tego. Dążą do jednego celu, który ich motywuje samodyscypliną, skupiając się na jednym, jedynym projekcie aż do końca, z wytrwałością.

2. Silny powód, dlaczego chcesz ten cel osiągnąć i dlaczego jest on tak ważny dla Ciebie.

Bogaci ludzie sukcesu, mają przeważnie powody charytatywne, lub jeśli poświęcają się dla ukochanych osób i bliskich, dzieci.

Jeśli praca pozwala na częste doświadczenia wdzięczności innych osób, kiedy widzimy, że nasza praca jest dla kogoś ułatwieniem, że ktoś dzięki nam lepiej żyje i docierają do nas takie pozytywne potwierdzenia.

3. Świadomość zasobów. Co już wszystko posiadasz.Jakie cechy i umiejętności pozytywne posiadasz które przyczyniają się do pozytywnych efektów Twojej pracy.

Świadomość tego kim jesteś, do czego jesteś zdolny, swoich sił, i zdolności, jak i Twoich sukcesów z przeszłości.

Działanie wywodzi się z bycia już tym czym chcemy być. Tzn. Jeśli chcesz być bogaty, i możesz sobie to wyobraźić, poczuj się już bogaty.

Spójrz wtedy na swoje życie ile jest w nim bogactwa i dóbr materialnych i niematerialnych z których możesz się cieszyć, być za nie wdzięczny i czuć się szczęśliwym i bogatym.

Najważniejsza cecha bogatych ludzi sukcesu, którzy dążą do realizacji swoich marzeń i mają osiągnięcia za sobą to:

Wychodzenie regularnie ze swojej strefy komfortu. Robią rzeczy wciąż inaczej, nie boją się nowych rzeczy i próbują odważnie zmieniać strategie i sposoby jakimi dotąd nie udało im się osiągnąć sukcesu.

Jest jeszcze kilka grawitalnych cech i nawyków bogatych ludzi, które zawarte są w publikacji Lista Nawyków Sukcesu.

Dla Twojego sukcesu,

podpis

Adam Lukoschek, PcE Trener, poeta

Normalna Cena dla tego Raportu to 89.00zł Dzisiejsza cena to teraz 0.00 pln. Pobierz za darmo!

Raport dostępny będzie, jedynie jeszcze, przez krótki, określony czas. Już za niedługo może go nie być.

Jakie masz ryzyko? Raport jest całkowicie darmowy. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Twoje dane są u mnie bezpieczne, możesz w każdej chwili wypisać się z otrzymywania dalszych maili, zmienić te dane lub wysłać mi maila z prośbą o ich usunięcie.

Jeśli teraz nie podejmiesz działań, szansa przepadnie. Szansa, dzięki której poczujesz się lepiej. Dzięki której uzdrowisz swoje życie, zrealizujesz swoje zamiary i wykorzystasz swoje talenty. Dzięki temu, się rozwijasz, być może staniesz się bardziej atrakcyjną osobą. Ludzie w twoim otoczeniu mogą powiedzieć, co cię tak zmieniło, wyglądasz lepiej, jesteś szczęśliwsza itp.Ale jeżeli nie podejmiesz kroku naprzód, nic się nie stanie, ale też dalej będzie to, co było.

Dla Twojego sukcesu,

podpis

Adam Lukoschek

PcE-Trener - Kryzysowy Coach

** Polityka prywatności - twoje dane są bezpieczne i nieudostępniane. Będziesz mógł decydować się potem dowolnym listem na bieżąco o jednoznacznym wypisie 
* wymagane.
101affiliateshareit
blockHeaderEditIcon
101facebookseite
blockHeaderEditIcon
22sukces social icons
blockHeaderEditIcon
1111formcoreg
blockHeaderEditIcon

Motywacje 5dni sam text + Raporty za darmo 

Zgadzam się z Polityką Prywatności

copyright2
blockHeaderEditIcon

 2000-2017 ' Mezomed ' Adam Lukoschek & Success-Mentoring - worldwide ©

XOOPS__USERNAME
Logowanie
e-mail