Wtajemniczenie

Kliknij tutaj i przejdź do sklepu, aby zamówić Wtajemniczenie E-book - Bądź szczęśliwy>>[#300749911]>>(~55.50pln)>

Wtajemniczenie - Bądź szczęśliwy - E-book

Jesteś wrażliwy i często kłócisz się z bliskimi i przyjaciółmi?

Często, nie dogadujesz się ze zanajomymi?

Cierpisz emocjonalnie, kiedy porównujesz się z innymi i wydaje Ci się, że inni są lepsi od Ciebie?

Czujesz się pomniejszony, mało atrakcyjny, jesteś nieśmiały i masz mało odwagi, aby wyróżnić się z tłumu?

Denerwują Cię codzienne relacje i sytuacje w których jesteś uwikłany i nie możesz się pogodzić z faktem, że nie masz racji i musisz się poddać?

Masz dość sytuacji, w których wydaje Ci się że wiesz dobrze lub lepiej, a okazuje się że w życiu jest inaczej?

Ponosisz osobiste porażki w związku z innymi i ubolewasz nad tym, że nie jesteś wystarczająco silnym, aby poradzić sobie w trudnych sytuacjach?

Masz dość sytuacji w których nic nie dzieje się po Twojej myśli i jesteś nieszczęśliwy?

Nierzadko czujesz się rzucony w kąt i wydaje Ci się, że inni mają większą władzę nad Tobą?

Jeśli odpowiedziałeś, Tak, na któreś z powyższych pytań, to publikacja Wtajemniczenie jest dla Ciebie!

Co byś zrobił, gdybyś wiedział, w najbliższej przyszłości osiągniesz wielki sukces. Że będziesz bogatym, wolnym finansowo i na pewno nie będziesz musieć troszczyć się o swoją, ani o swoich bliskich przyszłość. 

Czy zdarzyło Ci się kiedyś sytuacja, kiedy wiedziałeś dokładnie czego chcesz i czułeś że na pewno to osiągniesz lub kiedy wydawało Ci się, że byłeś bez ograniczeń i blokad, jak wtedy, kiedy dokładnie wiesz, że możesz wszystko. 

A gdybym Ci powiedział że właśnie możesz. Czy uwierzysz? Właściwie, nie możesz osiągnąć sukcesu. Nikt nie może. Nie możesz dążyć do czegoś, co już masz. Pytanie brzmi więc, co mogę zrobić aby o tym wiedzieć cały czas lub kiedy chcę?

Czuć się wspaniale, a następnie, z tego poziomu, bez wysiłku i w świetnym nastroju, z przyjaciółmi, bliskimi, współpracownikami i klientami, wszystkimi którzy są wokół Ciebie, bawić się pracą, rozkochując się w niej, dokładnie wiedząc, co możesz w danej chwili zrobić, usprawnić, ulepszyć, naprawić, pomóc, uzdrowić lub stworzyć. 

Wtajemniczę cię w tajemną wiedzę z podziemi dlaczego właściwie tak jest, że człowiek wcale nie jest silny, a jedynie słaby, podwładny, niedoskonały, i podatny na zranienie.  

Tak naprawdę jest niczym i choć jest doskonałym i najwspanialszym stworzeniem na tej planecie, to czy naprawdę myślisz, że cechuje go doskonałość?

Gdyby człowiek był doskonały, nie mógł by się rozwijać. Nasza istota potrzebuje ciepła, kontaktu, miłości, bezpieczeństwa i niektórych warunków, bez których nie może żyć.

Pokażę ci co możesz zrobić aby uniknąć wiele tych wszystkich frustracji związanych z losem człowieka i jego niezdolnością do akceptacji siebie. Przejdź na stronę sklepu i kup swój egzemplarz teraz, klikając tutaj.>>>Kliknij tutaj i zamów. (~55.50 pln). Wtajemniczenie E-book Bądź szczęśliwy>>[#300749911]

Umieściłem w publikacji wtajemniczenie również skuteczne pytania sukcesu, na które warto sobie odpowiedzieć, oraz co jaki czas ponownie zadawać. 

Strategie i wiedza które udostępniam Ci w publikacji wtajemniczenie jest tajemna, choć jest dostepna, to zarazem unikalna i nie znajdziesz nigdzie indziej wiele na ten temat, w innych publikacjach.

Wtajemniczenie jest szczególne i specificzne w swoim rodzaju. Wiedza z tego raportu, pozwoli Ci nie dość spojrzeć z innej perspektywy, z pozytywnej perspektywy, ale rozszerzy Twoje poglądy na temat rozwoju duchowego i osobistego.

Kliknij tutaj i przejdź do sklepu aby kupić Wtajemniczenie E-book Bądź szczęśliwy [#300749911]>>>>>>>>>>>>>

Dla Twojego sukcesu,

podpis

Adam Lukoschek - PcE Trener

Wysyłką produktu, oraz obsługą płatności zajmuje sie firma share-it! Support: http://www.shareit.de

01111bestselerzlotemysli
blockHeaderEditIcon
banernajsekret
blockHeaderEditIcon

Największy sekret David Icke

123001zlotyprogramzlotemysli
blockHeaderEditIcon
22sukces social icons
blockHeaderEditIcon
copyright2
blockHeaderEditIcon

 2000-2017 ' Mezomed ' Adam Lukoschek & Success-Mentoring - worldwide ©

Uzytkownik:
Logowanie
e-mail
*