Tu znajdują się e-rzeczy do pobrania, za darmo!:

 

Gdybyś nie miał/a jeszcze Metody na podwyższanie częśtotliwości wibracji, oraz darmowego raportu Tajemne Ścieżki Sukcesu, możesz pobrać je tutaj:

http://adamlukoschek.eu/files/51/podwyzszanie-czestotliwosci-emocji-a.lukoschek.pdf

 

Jeżeli nawet 1 raz w tygodniu nie podejmujesz kroków i czynności w kierunku marzeń lub krocej terminowych celów i nie ustalasz co chcesz, wogóle celów lub nie modyfikujesz ich, nie ulepszasz strategii i nie podejmujesz działań, lub nie realizujesz pomysłów, aby sprawdzić jak coś zadziała, nie masz ochoty na działanie, albo zwlekasz i zwalasz na okoliczności i nie chce ci się działać.

Jeśli tak właśnie jest, musisz odkryć i pobudzić swoją pasję (Co chcesz robić, czym chcesz się zajmować) oraz działać metodami uzdrawiania aby zwiększyć swoje zasoby energii, oszczyścić się z emocjonalnych złogów i przekonań, bo to one najczęściej wywołują stres, który nie pozwala iść dalej, tylko powodują długoterminowe zwlekanie i brak zapału.

Kiedy już ustalisz swę pasję oraz swoje cele i marzenia, zapisz je, zrób listę 100 pragnień. (To podstawa, poświęć na nią kilka dni, następnie zaglądaj i rozszerzaj)

Wybierz 6 krótkoterminowych celów etapów najważniejszych dla ciebie wsród których mogą znaleźć się ważne dla Ciebie marzenia, te które najbardziej cie motywują. Gdzie chciałbyś się znależć za kilka miesięcy, lat. Co jest tak naprawdę ważne.

Następnie najważniejsze kroki do wykonania aby mieć jasność celu i motywować się to: Ułuż ze swoich marzeń i celów 6 afirmacji pozytywnie zformułowanych jakby były już spełnione i nagraj dyktafonem i słuchaj ich 20 minut dziennie oraz powtarzaj zapisywanie ich każde oddzielnie w kalendarzu i rób to w miarę często.

Najlepiej przez 4 tygodnie codziennie. To podstawa do spełnienia i przekonania twojej podświadomości, że ci się twoje marzenia należą.

Jasność twoich celów zwiększy zasób motywacji oraz działanie metodami uzdrawiającymi jak eft SK metoda-tippinga na przekonania i niechciane emocje zwiększy zasób energii i zapału. Kup odpowiednie książki www.adamlukoschek.eu/książki

Po 4 tygodniach konsekwentnego wpisywania do książkowego kalendarza podświadomość przekona się, że zasługujesz na spełnienie i powiesz sobie, dlaczego nie i zaczniesz działać z większym entuzjazmem. Zaczną pojawiać się szanse i więcej możliwości które zauważysz.

Będziesz zawsze we właściwym miejscu i czasie aby osiągnąć to co chcesz i realizacja marzeń pójdzie o wiele wiele łatwiej i wyrażnie do przodu. 

Wychodź poza strefę komfortu

Już 10 minut wysiłku fizycznego, w ciągu dnia lub na początek dnia, wystarcza, aby przełamać barierę bólu, i żyć w 100 procentach, na najwyższym poziomie.

Jesteś wtedy bardziej elastyczny, ruchliwy, przytomny i rześki. Nie mówiąc już o dawce endorfiny która sprawi, że zaczynasz dzień z naprawdę dobrym samopoczuciem.

Wtedy potrafisz objąć w ramiona cały świat i czujesz wznioślejsze uniesienie ducha, a poczucie szczęścia, zrównoważenia oraz wigor, zapał i motywacja do działania towarzyszą ci przez cały ten dzień.

Nawyki bogatych ludzi sukcesu

Bogaci ludzie sukcesu, którzy mają już swoje osiągnięcia, wiedzą o tym doskonale i uczą w swoich publikacjach swoich czytelników, jak regularne wychodzenie poza swoją strefę komfortu może wpłynąć nie tylko na ich samopoczucie ale całe życie, powodzenie finansowe i sukces.

Aby dowiedzieć się jakie są jeszcze najważniejsze nawyki sukcesu, bogatych, które opisałem w krótkiej publikacji Lista Nawyków Sukcesu, przejdź na stronę www.adamlukoschek.eu/listanawykowsukcesu

Zamieściłem w niej cechy i nawyki, które są niezbędne, jeśli chcesz odnieść sukces i spełnić marzenia.Lub przejdź na stronę zakupu klikając tutaj>>>>>>>>www.adamlukoschek.eu/zakup

Wtajemniczenie - publikacja ebook - Bądź szczęśliwy

Wtajemniczę cię w tajną i dyskretną wiedzę, dlaczego człowiek nie jest właściwie silny, a raczej słaby, potrzebuje kontaktu i bezpieczeństwa, jest właściwie niczym, nie ma przeważnie racji, można go odrzucić i przecież jakże łatwo ranić.

Pokażę ci jak uniknąć tych frustracji. Kliknij tutaj>>>>>>>>>>>>www.adamlukoschek.eu/wtajemniczenie

www.adamlukoschek.eu/prawawszechswiata Uniwersalne zasady sukcesu na 15 stronach skoncentrowanej wiedzy. Prawo Przyciągania, Prawo bezwarunkowej Miłości, Prawo dawania i przyjmowania, Prawo najmniejszego wysiłku...

www.facebook.com/sukcestrening Strona poświęcona aforyzmom i wszystko o Sukces-Treningu. Znajdziesz tu cytaty, motywacje, inspiracje, nowe publikacje i wszystkie nowości serwisu

www.facebook.com/adamlukoschek

Marzenie..

 

To nie środki, czy warunki.

Czy Twoja zdolność na uczynki.

Nie brak odwagi, a nawet wiedzy.

To głębiej, w Twoim wnętrzu leży.

Jedynie, od Ciebie to zależy.

 

Uwolnij siebie i nabyte uwarunkowanie.

Daj sobie nowe, lepsze oprogramowanie.

© Adam Lukoschek

Technika Synchronizacja Kwantowa to najskuteczniejsze ćwiczenia wyciszenia.

Kiedy zastosujesz je, natychmiast doświadczysz jej zalet. To proste, nie wymaga specjalnego treningu.

Dr. Frank J. Kinslow (Twórca): Sekret Natychmiastowego Uzdrowienia. <--Tu zamawiaj

Wtajemniczę cię w tajną i dyskretną wiedzę, dlaczego człowiek nie jest właściwie silny, a raczej słaby, potrzebuje kontaktu i bezpieczeństwa, jest właściwie niczym, nie ma przeważnie racji, można go odrzucić i przecież jakże łatwo ranić.

Pokażę ci jak uniknąć tych frustracji. Kup moją publikację teraz, wejdź tutaj zamów Wtajemniczenie ebook - Jak być szczęśliwym, za ok. 50 zł będziesz wtajemniczony.

Kliknij tutaj>>>>>>>>>>>>www.adamlukoschek.eu/wtajemniczenie

 

Sukces-Trening? Dlaczego nie! Realizuj siebie i swoje marzenie z sukcesem.

Dla Twojego sukcesu,

podpis

Adam Lukoschek
www.adamlukoschek.eu
info@adamlukoschek.eu

Schillerstr.10, 88422 Bad Buchau, Germany

Poezje inspiracyjne i wiersze motywacyjne

8 wierszy

Tajemne Ścieżki Przebudzenia

Przesłania

5 wierszy

4 wiersze

3 wiersze

Dla Twojego sukcesu,

podpis

Adam Lukoschek, Twój kryzysowy coach, PcE Trener, poeta

 

 
  
Zapukaj po zdrowie - Usuwanie bólu i niwelowanie blokad przy pomocy EFT - Emotional Freedom Techniques. Metoda EFT to szczególnie opukiwanie odpowiednich punktów przy wypowiedzeniu zdania dotyczącego określonego problemu. Jedną z ogromnych zalet metody jest szybka poprawa samopoczucia - czasem wystarczy mniej niż jedna minuta!
Dzięki Satori w zabawny sposób uwolnisz się od poczucia winy i w pełni zrozumiesz i zaakceptujesz siebie. Praktyczna metoda która ma zastosowanie do wielu konkretnych problemów.
Colin Tipping uczy nas sztuki prawdziwego wybaczania. W książce Radykalne Wybaczanie są narzędzia za pomocą których możemy otworzyć się na tą prawdę że wszystko jest tak jak być powinno i że to my sami tworzymy uzdrawiające sytuacje dla naszego dalszego rozwoju. W zestawie znajduje się dodatkowe narzędzie do Radykalnego Wybaczania w postaci 13 kroków na płycie CD.
EFT to bardzo proste i łatwe narzędzie do usuwania radykalnie większośći dolegliwości. Głównym założeniem metody jest fakt że wszystkie zakłócenia są w ciele energetycznym. Przy zastosowaniu EFT efektywność sięga 90%.
Zwiastuni Świtu to książka która zawiera klucze do odnalezienia sensu życia i istnienia. Dzięki tej książce możemy poszerzyć swoją własną definicję rzeczywistości i uwolnić swój pełen potencjał. Książka Zwiastuni Świtu to niesamowita doza wiedzy która zmieni sposób w jaki patrzymy na świat. Wiedza ta jest 'nie z tego świata' jednak kto zastosuje ją we własnym życiu przekona się jak bardzo jest prawdziwa.
Wielu jasnowidzów, mistyków oraz wiele przepowiedni mówi o wyjątkowości roku 2012. Okres przed 2012 rokiem charakteryzuje się wielkim przyśpieszeniem w ewolucji ludzkości. Coraz więcej osób zaczyna interesować się nieznanym, odkryciem siły własnego umysłu, uczymy się kreowania rzeczywistości i poszukujemy swojej własnej prawdy. Ścieżka Mocy przekazuje nam wiedzę jak możemy wykorzystać obecne czasy, aby odnieśc największą korzyść z tego, że mamy taką wyjątkową okazję życia w tym niezwykłym czasie.
Z książki dowiemy się jak otrzymać Błogosławieństwo Jedności. Poznamy sposób jak przebudzić się do prawdziwej Jedności poprzez wiarę i dikszę.
Autor w przystępny sposób wyjaśnia szczegóły EFT wykorzystując prostotę metody dzięki czemu staje się jeszcze łatwiejsza i efektywniejsza.
Zaawansowana a zarazem prosta metoda uzdrawiania z wykorzystaniem medytacji w połączeniu ze stanem Theta - częstotliwość fal mózgowych oraz intuicji.

Synchronizacja Kwantowa to jedna z najskuteczniejszych metod wyciszania umysłu i ciała.

Kiedy zastosujesz SK po raz pierwszy, natychmiast doświadczysz zalet jakie oferuje. Technika jest prosta, nie wymaga specjalnego treningu i łatwa do praktykowania.

Sprawdź, aby docenić wartość odpoczynku, jaką daje zastosowanie.

Książka, której autorem jest Dr. Frank J. Kinslow (Twórca SK) nosi tytuł: Sekret Natychmiastowego Uzdrowienia.

01111bestselerzlotemysli
blockHeaderEditIcon
banernajsekret
blockHeaderEditIcon

Największy sekret David Icke

123001zlotyprogramzlotemysli
blockHeaderEditIcon
22sukces social icons
blockHeaderEditIcon
copyright2
blockHeaderEditIcon

 2000-2017 ' Mezomed ' Adam Lukoschek & Success-Mentoring - worldwide ©

Uzytkownik:
Logowanie
e-mail
*