Jak osiągnąć przebudzenie, oświecenie, wgląd w rzeczywistość, lub podwyższony stan świadomości

Tajemne Ścieżki Przebudzenia - E-book - Poezje inspiracyjne - pobierz za darmo!

Tajemne-Sciezki-Przebudzenia-poezje.pdf

Co to znaczy przebudzenie?

Przebudzenie do pełnej świadomości, stać się bardziej świadomym lub świadomym swojej świadomości to m.in. szerszy wgląd i rozumowanie tego co się dzieje wewnątrz nas i na zewnątrz.

Im więcej obserwujemy, tym bardziej poznamy siebie, możemy siebie zaakceptować, swoje zachowanie, przyzwyczajenia, ciemne strony i słabości, myśli, emocje, uczucia, zrozumieć oraz uwolnić się.

Odzyskać wgląd w rzeczywistość to obudzić się z hipnozy społecznej..

Obserwuj siebie z zewnątrz, tak jak oglądałbyś film, obserwuj wciąż, nic wtedy nie rób tylko patrz, nawet jeśli to co masz właśnie zrozumieć może się okazać trudne, obserwuj dalej aż zrozumiesz co się dzieje i uwolnisz się.

Obserwuj nawykowo swoje emocje, pragnienia, swoje zachowanie, reakcje, impulsy, swoje myśli.

Na co patrzysz, to znika, uwolnisz się tak od blokad i przekonań - po prostu poznasz je, zrozumiesz, uświadomisz je sobie, odzyskasz wgląd.

Po czasie ustabilizujesz stan przebudzonej świadomości, spokoju umysłu oraz radość i szczęście.

Co to jest samoobserwacja

Samoobserwacja  - (kto ma oczy niech widzi, kto ma uszy niech słucha) prowadzi do samopoznania, wiedzy o sobie i do przebudzenia świadomości do wglądu w rzeczywistość.

Rzeczywistość jest tu i teraz, taka jaka jest (obiektywna) a jak najmniej taką jaką ją postrzegamy poprzez filtry nabytych przekonań (subiektywna).

Samoobserwacja to ogląd i analiza siebie, swojego zachowania, emocji, myśli, oraz wsłuchiwanie się w siebie, swój oddech, wgląd do swojego wnetrza, swoich uczuć...

Myśl kreuje rzeczywistość

Jak w pełni, wewnętrznie zrealizować, dogłębnie zrozumieć i zaakceptowac fakt że myśl kreuje rzeczywistość, stać się tego faktu w pełni świadom i kreować rzeczywistość bez cierpienia i wysiłku?

Aby uzyskać dobre rezultaty, musimy uwolnić się od przekonań, które zakorzenione są w naszej podświadomości i o których istnieniu nawet nie zdajemy sobie sprawy. 

Przebudzimy się i będziemy w stanie bardziej świadomie uczyć się i rozwijać.

Metody przebudzenia

Aby uzyskać stan przebudzonej świadomości możemy zacząć od samej chęci do przebudzenia i od rozpoczęcia nawyku samoobserwacji.

Patrz, czuj, słuchaj, co widzisz, czujesz, słyszysz, bez osądzania czegokolwiek, bez oceniania i reagowania, nawet jeśli poczujesz potrzebę oceny, tylko patrz.

Uwolnić się od przekonań można również poprzez stosowanie terapii mocy: EFT - Emotional Freedom Techniques i Radical Forgiveness - Radykalne Wybaczanie oraz Błogosławieństwo Jedności.

Błogosławieństwo Jedności - Multiple Eye Deeksha - 9 min oglądamy video i patrzymy głęboko w oczy dającemu Błogosławieństwo Jedności na ekranie

Dla Twojego sukcesu,

podpis

Adam Lukoschek - PcE Trener

comments powered by Disqus
01111bestselerzlotemysli
blockHeaderEditIcon
banernajsekret
blockHeaderEditIcon

Największy sekret David Icke

123001zlotyprogramzlotemysli
blockHeaderEditIcon
22sukces social icons
blockHeaderEditIcon
copyright2
blockHeaderEditIcon

 2000-2017 ' Mezomed ' Adam Lukoschek & Success-Mentoring - worldwide ©

Uzytkownik:
Logowanie
e-mail
*