Jak wykorzystać prawo przyciągania i odnieść sukces?

Co znaczy myśl kreuje rzeczywistość?


Ty sam/a tworzysz swoje doświadczenia za pomocą Twoich myśli. Wszystko o czym pomyślisz wystarczająco długo lub często może się zamanifestować, spełnić, stać się rzeczywistością.

Jeśli Twoje doświadczenie nie jest takie jakiego chcesz, nie martw się, masz w sobie i tylko w sobie moc i potencjał aby to zmienić i od teraz myśleć więcej o tym co chcesz.

Pomyśl, jak by to było gdyby to co chcesz było już rzeczywistością, a poczujesz jak zmienia się nastawienie i rośnie Twój entuzjazm.

Na pierwszym kroku określ czego chcesz, aby zaplanować i opisać, jak ma wyglądać Twój rezultat.

Zapisz szczegółowo co chcesz osiągnąć, kiedy, co chcesz robić, kim się stać i co posiadać na następne 5, 10, 20 lat.

Zapytaj: Co by to było kiedy wiedział/a byś że na pewno Ci się uda. Oraz co było by to gdybyś nie miał/a żadnych ograniczeń, żadnych obaw, przekonań, blokad.

Następnie poświęć bardzo dużo czasu na dokładne przeanalizowanie DLACZEGO chcesz co chcesz. Twoje DLACZEGO będzie Twoim największym źródłem Twojej największej motywacji.

Ważne jest aby zapisać to wszystko, utrwalić na specjalnym miejscu i umieścić tam gdzie będziesz mięć stały z tym kontakt aby motywacja móc pobudzać Cię do działania.

Motywacje dnia przypominją o tym, że masz w sobie nieograniczony potencjał i że potrafisz przyciągnąć do siebie oraz tworzyć to, czego pragniesz oraz daje pozytywnego kopa inspiracyjnego.

Ebook Gratis

Samomotywacja

Nagraj swoje indiwidualne afirmacje jako swoje cele, które chcesz realizować w najbliższym czasie dyktafonem do n.p. mp3-player.

Jeśli Cię motywują, bo są krokami w kierunku Twoich pragnień i marzeń, słuchanie nagrań obudzi Cię do działania

Więcej w ebooku Tajemne Ścieżki Sukcesu.

Programowanie

Dodatkowym silnym sposobem na odniesienie sukcesu w realizacji swoich marzeń, jest powtarzanie afirmacji, codziennie krótko przed zaśnięciem.

Podświadomość jest w tym czasie bardziej podatna na Twoje przekazy, a podczas snu będzie razem z Tobą planować i kreować Twój następny dzień.

Jeśli masz wyznaczone cele, możesz zaprogramować podświadomość tak, aby uczyniła z Ciebie człowieka sukcesu.

Krótko przed zaśnięciem, w stanie alfa fal mózgowych, powtórz 10x pzez 2 tygodnie: Mogę odnieść sukces. Kolejne 2 tyg.: Odniosę sukces. Następne 2: Jestem człowiekiem sukcesu.

Przy konsekwentnej pracy, mogę dać gwarancję, że jeśli masz realny cel, odniesiesz sukces.

Dla Twojego sukcesu,

podpis

Adam Lukoschek - PcE Trener

comments powered by Disqus
01111bestselerzlotemysli
blockHeaderEditIcon
banernajsekret
blockHeaderEditIcon

Największy sekret David Icke

123001zlotyprogramzlotemysli
blockHeaderEditIcon
22sukces social icons
blockHeaderEditIcon
copyright2
blockHeaderEditIcon

 2000-2017 ' Mezomed ' Adam Lukoschek & Success-Mentoring - worldwide ©

Uzytkownik:
Logowanie
e-mail
*