0000popup
blockHeaderEditIcon

Ebook Przekonania

Darmowy Raport Tajemne Ścieżki Sukcesu

Jak odnieść sukces i spełnić marzenia

Motywacja dnia - 365 email z cytatem sukcesu GRATIS!

Bonus: ebook- Lista Nawyków Sukcesu

 

* wymagane

 ** Polityka prywatności - twoje dane nie są udostępniane i będą bezpieczne. Będzie można decydować się dowolnym listem o jednoznacznym wypisie. Przekazanie nam swoich danych znaczy udzielenie nam zgody na ich przetwarzanie i otrzymywanie darmowych nowości, motywacji, darmowego coachingu, przypomnienia o sukcesie i wiadomości serwisu zawierające treści ciekawe warte polecenia.

TAJEMNE ŚCIEŻKI SUKCESU - DARMOWY RAPORT

Poznaj sekrety jak odnieść pełne sukcesy i być zmotywowanym do działania - zastosuj te sekrety 45 min. dziennie a staniesz się w czasie krótszym niż 3 miesiące magnesem sukcesu. (Nie dla laików)

Tajemne Ścieżki Sukcesu to praktyczny kurs - program szkoleniowy w książce elektronicznej - ebook.

Gdy zastosujesz techniki odkryjesz jak łatwo można odnosić sukcesy, spełniać marzenia, być, mieć i robić w życiu to czego się pragnie.

Success-Full czyli Pełnia Sukcesu. Sukces to podróż spełniania pragnień i marzeń ze skutkiem - według tego czego naprawdę chcesz i co jest zgodne z twoją osobowością, planem lub talentem.

E-Book dostarcza wiedzę i informacje jak tworzyć życie jekie pragniesz, jak uzdrowić siebie i wykorzystywać swój pełen potencjał oraz jak doświadczać świadomego kreowania swojej rzeczywistości - tej wewnętrznej jak i zewnętrznej.

Sprawdź jak zdobyć pełne uzdrowienie i pozytywnie nastawiony umysł - skierowany na sukces, stosując proste techniki które zajmą tylko 45 min. dziennie i znaleźć się natychmiast na tej najlepszej dla siebie drodze.

Pierwszym krokiem jest ustalenie celu i uwolnienie od negatywnych, blokujących przekonań. Zastosowanie technik mocy pomoże uzdrowić się, wzmocnić i być zmotywowanym do działania w kierunku wyznaczonego celu.

W Tajemnych Ścieżkach Sukcesu opisane są liczne techniki jak skutecznie zwalczać stres i utrzymać kondycję ciało-umysł-duch, w równowadze.

Praktyczna wiedza, zawarta w e-booku, jest jak essencja wszystkiego co potrzebujesz aby rozwinąć swój pełen potencjał.

Aby być kimś, robić i mieć czego się pragnie należy wiedzieć co zastosować aby to osiągnąć.

Wiedza ta jest oparta o prawa uniwersalne obowiązujące w kosmosie. Jesteśmy w czasie wielkiej transformacji gdzie każdy może osiągnąć swój pełen potencjał.

Możemy zdecydować jak wykorzystamy ten potencjał jeśli chcemy go rozwinąć. Niech decyzja ta będzie mocno emocjonalna i niech każdy rozwija swoje umiejętności w tym do czego jest lub będzie powołany według talentów i umiejętności.

Tajemne Ścieżki Sukcesu to e-książka zawierająca wiedzę i informacje jak osiągnąć w swoim życiu to czego się naprawdę pragnie.

Jesteśmy tu po to aby osiągnąć pewien cel a Tajemne Ścieżki mogą pomóc każdemu kto chce tego dokonać.

Cel e-booka: Uświadamiać że myśl kreuje rzeczywistość oraz pokazać jak uzdrowić swoje życie i rozwinąć pełen potencjał.

Zdobądź trwały, głęboki i znaczący sukces, w jednej dziedzinie i stań się specjalistą w robieniu tego czego pragniesz.

Wielcy którzy słyną z osiągnięcia sukcesu w swoim życiu mogą mieć niewięcej niż kilka dążeń, specjalizacji. Gdyby zajmowali się wieloma sprawami jednocześnie np. muzyk który zajmuje się jeszcze dystrybucją sprzętu, przy tym pisze kryminały i romany nie znajdzie czasu na stawanie się lepszym lub najlepszym muzykiem.

Specjalista w jednej dziedzinie, który nauczył się być ponad wybitnym, w swoim fachu, mający w nim doświadczenie, już zawsze należeć będzie do czołówki najlepszych.

Czego się nauczysz tego nikt zabrać Ci nie może.

Techniki zawarte w e-booku dadzą przy zastosowaniu i konsequentnym stosowaniu niezbędną motywację, pewność siebie, oraz cichą wiedzę.

Możesz sam napisać książkę jeśli dysponujesz wiedzą w swoim temacie i stworzyć do tego blog, stronę lub serwis internetowy.

Gdy dążysz do celu i rozwijasz się świadomie, odwaga, wiedza, szczęście i obfitość oraz wszystko czego pragniesz staną się Twoim udziałem.

Jakie są twoje talenty, zdolności, zainteresowania i umiejętności to wiesz tylko Ty. Czas aby zrobić coś z nimi i wkroczyć na ścieżkę sukcesu.

Normalna Cena dla tego Raportu 38 stron : to conajmniej 39.80 pln. Dzisiejsza cena dla ciebie, to teraz 0.00 pln. Pobierz za darmo!

Raport dostępny będzie, jedynie przez krótki może czas. Już za niedługo może mieć inną cenę.

Dla Twojego sukcesu,

podpis

Adam Lukoschek, PcE Trener, poeta

 

Jakie masz ryzyko? Raport jest całkowicie darmowy. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Twoje dane są u mnie bezpieczne, możesz w każdej chwili wypisać się z otrzymywania dalszych maili, zmienić te dane lub wysłać mi maila z prośbą o ich usunięcie.

 

Jeśli teraz nie podejmiesz działań, szansa przepadnie. Szansa, dzięki której poczujesz się lepiej, dzięki której uzdrowisz swoje życie, zrealizujesz swoje zamiary i wykorzystasz swoje talenty.

Dzięki temu, że się rozwijasz, być może staniesz się bardziej atrakcyjną osobą. Ludzie w twoim otoczeniu mogą powiedzieć, co cię tak zmieniło, wyglądasz lepiej, jesteś szczęśliwsza itd. Ale jeżeli nie podejmiesz kroku naprzód, nic się nie stanie, dalej będzie to, co było.

Metody oraz techniki uzdrawiania i samoleczenia, które pomogą ci oczyścić się emocjonalnie ze złogów traum, blokad oraz negatywnych przekonań, hamujących twój sukces.

Istnieją metody i sposoby, na to aby doprowadzić swój stan samopoczucia do stanu naprawdę wygodnego, tak, że będziesz mógł wywołać po jakimś czasie ćwiczenia, metodami które proponuję i na jakie odsyłam, dowolny stan, który będziesz pragnął mieć.

Metody są obszerne w zastosowaniu i skuteczności. Można je stosować na wszystko. Na uwolnienie z emocjonalnych traum, blokad, negatywnych blokujących wzorców sabotujących Twój sukces i dobre samopoczucie oraz blokujących wzorców stanu szczęścia w którym chcesz się rozwijać, a nawet radość życia.

Można je stosować na spełnianie pragnień, życzeń a nawet marzeń. Są zastosowalne na zmianę przekonań i poglądów. Na zwiększenie kreatywności, na świadome i zdrowsze spożywanie posiłków i na wszelkiego rodzaje fobie, problemy, trudne do rozwiązania sytuacje i aby poradzić sobie ze wszelkiego rodzaju stresem.

To właśnie stres, jest największym czynnikiem hamującym, dlaczego nie podążamy dalej, lub czujemy się strapieni, zablokowani, lub myślimy negatywnie czy narzekamy i wten sposób sabotujemy swoją energię i sukces oraz mamy złe samopoczucie.

Teraz to już nie jest problem, są dostępne proste i łatwe ćwiczenia, i wiedza na ten temat które to wszystko udostępniam w Tajemnych Ścieżkach Sukcesu.

Kiedy zaczniesz stosować techniki samoleczenia i uzdrawiania, które proponuję, od razu zauważysz pozytywne zmiany.

Efekty są niemalże przy wszystkich tych prostych metodach natychmiastowe oraz trwałe.

Jeśli choć raz wykonałeś ćwiczenie, uwolniłeś się od negatywnej porcji emocjonalnego pokładu, taki efekt jest trwały i na zawsze.

Będziesz silniejszy oraz zdrowszy wykonując proponowane metody i ćwiczenia.

Ten zbiór metod i technik oczyszczania umysłu i ciała ze złogów emocjonalnych oraz technik medytacyjnych. który starannie dobrałem jest podziemny. Nie usłyszysz ani nie zobaczysz wiedzy tej w mediach zbyt często. A jednak stosuje je już wiele tysięcy ludzi na całym świecie z powodzeniem.

Od razu zauważysz, jeśli zaczniesz stosować na sobie te metody samoleczenia, wiele pozytywnych zmiany na sobie.

Techniki są tak proste i łatwe do zastosowania, że łatwo ponieść się iluzji że to nie możliwe, żęby działało skoro jest to takie proste.

Umieściłem odnośniki do źródeł, w Tajemnych Ścieżkach Sukcesu, odwałania do stron, gdzie możesz znależć więcej ćwiczeń do tych wybranych tylko skutecznych technik samoleczenia i uzdrawiania swojego siebie, swojego życia jak i u innych.

 

Dla Twojego sukcesu,

podpis

Adam Lukoschek

PcE-Trener - Kryzysowy Coach

22sukces social icons
blockHeaderEditIcon
copyright2
blockHeaderEditIcon

 2000-2017 ' Mezomed ' Adam Lukoschek & Success-Mentoring - worldwide ©

Uzytkownik:
Logowanie
e-mail
*